Chce opět žhavého milionáře?

Již několik měsíců je krásná herečka a zpěvačka Kateřina Brožová (51) svobodná. Samozřejmě se okolo ní motá mnoho nápadníků, jelikož taková partie není často k mání. Jak se ale zdá, Kateřina má jasnou představu o tom, komu tentokrát svěří své srdce.

Blondýnka si totiž vždy potrpěla na vlivné muže, kteří jí dokáží zajistit tolik vytoužený luxus a pohodlí. Jenže po velké bolesti, kterou si během posledního rozchodu prošla, to vypadá, že už raději vsadí na to, aby si s dotyčným rozuměla.

Také vás může zajímat ...

Jak sama přiznala, život ve zlaté klícce totiž není nic pro ni. Sváděl ji ženatý kolega I když se lidem jeví jako pořádná dračice, doopravdy je jiná. Dokonce se zdá, že už se snažila svou pravou podobu ukázat v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kterého se účastnila letos na podzim.

Snažila se chovat velmi skromně jak před porotou, tak diváky. Dokonce to vypadalo, že jeden z porotců ji obdivoval nejenom jako dobrou zpěvačku, ale také jako krásnou ženu. Zpěvák Janek Ledecký (57) nešetřil lichotkami a blondýnku vychvaloval do nebes.

Chvílemi to vypadalo, jako by ji snad nejraději pozval na rande. „Já teda kdybych mohl mít doma bronzovou sochu nahatý Káči Brožový, tak já bych byl úplně spokojený,“ řekl dokonce. Nechce tlačit na pilu A takových lechtivých narážek měl v pořadu mnohem více.

Jak to ale vypadá, Kateřině to nebylo asi dvakrát příjemné a rozhodně nestála o nějakou aférku se ženatým mužem.

Sama přiznala, že je o ni mezi opačným pohlavím opravdu velký zájem a mohla by si tak vybírat z lepších nápadníků. „Nechávám tomu volný průběh. Naštěstí mám kolem sebe lidi, se kterými mi je fajn, můžu s nimi cokoli probrat, prožívat něco hezkého,“ vysvětlila Kateřina.

Kolegové všech věkových kategorií na ni mohou oči nechat.

Na druhou stranu však už má prý za sebou doby, kdy tlačila na pilu a sama sobě říkala, že přece nemůže být sama a musí mít úplnou rodinu. Ovšem, i když je jí takto dobře, rozhodně nechce zůstat sama. Moc dobře si však uvědomuje, že je velmi krásná žena, které je však občas její šarm i na škodu.

Krása ji prý limituje „Krása je dar boží, nechci se rouhat, ale profesně mě to, jak vypadám, limitovalo,“ posteskla si Brožová. Celý život se kvůli tomu potýká s nálepkou blondýny, která chce jen lovit chlapy a všechnu práci musela dostat určitě přes postel.

Otázkou samozřejmě je, jestli to tak někdy doopravdy nebylo. To se však od samotné Brožové určitě nedozvíme. Jedině, že by promluvil nějaký její vlivný exmilenec. Jenže Kateřina už se nějak se svou pozicí smířila a rozhodně se nelituje.

Teď už poté, co jí je přes padesát let, nemá potřebu a chuť někoho přesvědčovat. „Vím, kdo jsem, co umím, co znamenám a co mám za sebou.“ řekla hrdě herečka. Jak dlouho ji to bude ještě bavit? Zajímavé je, že od doby, co odešla z televize Barrandov, se opět snaží vydobýt zašlou slávu.

Hraje v divadle, účastnila se pořadu Tvoje tvář má známý hlas a ještě se proslavila díky seriálu Modrý kód. Jistě je tak nezávislou ženou, která se dokáže postarat sama o sebe.

Jenže jak dlouho to krásnou blondýnku bude bavit, když ví, že díky své kráse může ulovit nějakého pracháče, který by jí mohl snést modré z nebe a možná také nějaký ten briliantový náhrdelník nebo jí dopřát tu nejluxusnější dovolenou?

Kateřina sice zarytě tvrdí, že není typem partnerky, která dlouho vydrží žít ve zlaté klícce a nikam nechodit, jenže nikde není psáno, že třeba nezváží, jaká pozitiva by jí tento vztah mohl přinést.

Vždyť by si klidně mohla najít nejen bohatého, ale i poměrně vlivného muže, který by jí třeba naopak dohodil nějakou tu hlavní roli ve filmu nebo seriálu, což by ji jistě potěšilo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...