Chce peníze i lásku! Tají milence?

V posledních letech si MAHULENA BOČANOVÁ (53) příliš zábavy neužila. Letos se ale rozhodla, že z ní bude divoška. Může za to její nový milenec?

Když se jí ještě před rokem někdo zeptal, kdo nebo co je pro ni to nejdůležitější v jejím životě, řekla by, že je to samozřejmě její dcera.

Také vás může zajímat ...

Jenže během posledních měsíců, v této těžké době, si uvědomila, že tady nebude věčně, a pokud chce začít konečně žít, musí s tím něco udělat hned teď.

Herečka z Ordinace v růžové zahradě Mahulena Bočanová (53) si už dlouho neužila pozornosti žádného muže, není se proto čemu divit, že jí mužské objetí a hřejivá slova chybějí.

Nejenže se rozhodla udělat všechno pro to, aby nezůstala sama, na ocet, ale také změnila pohled na svůj životní styl. Bývala k sobě velmi přísná, ale nyní polevuje. Co se to s herečkou děje? Nejspíš má takovou změnu na svědomí láska.

Nedokáže si nikoho udržet?

Co se týče mužů, je velmi vybíravá. Od té doby, co se rozešla s otcem své dcery Viktorem Mrázem (54), její nároky na muže výrazně vzrostly. Spokojí se jen s tím nejlepším. A také nejmladším. Kdysi se zařekla, že s nikým starším nebo stejně starým by randit nemohla, proto si zásadně vybírala muže o mnoho let mladší, než byla ona sama.

Jedním z nich byl i hokejista a zahradník Jiří Herda (41). Pro sportovce, zejména ty svalnaté, má herečka slabost. Ovšem její partner měl zase slabost pro ženy. Na tom také jejich vztah po dvou letech ztroskotal.

Netrvalo to však dlouho a našla si další vážnou známost, tentokrát exotického tanečníka Jonese (31). Ovšem v tomto případě vydržela láska mezi nimi ještě kratší dobu než v případě Herdy. I tentokrát za to údajně mohla jiná žena.

Ale možná také vysoké nároky Bočanové. Ta prý od mužů požaduje plnou pozornost, něhu, lásku, porozumění i toleranci, sama ale podle některých nenabízí vůbec nic. Zkrátka co řekne ona, to platí. Vše musí být podle ní. Ne každý muž je na takový vztah připravený, jiní si ho ani nenechají líbit.

Rozhodující je tučné konto

Do dalších vztahů už se proto tolik nehrnula. Dvě zklamání za tak krátkou dobu jí stačila. Přesto sama nezůstávala. Občas si vyšla na rande, ale k tělu už si nikoho nepřipouštěla. Hlavně kvůli své dcerce Márince (19),která všechny její nové známostí snášela velmi špatně.

Na každého muže neskutečně žárlila. Proto se Bočanová zařekla, že s muži končí. Když se rozhodla znovu začít randit, vzala to za jiný konec. Chtěla chlapa dospělého a rozumného, už ne žádné dítě, které by musela vychovávat.

A další její podmínkou bylo to, že musí být finančně zajištěný, aby ho nemusela živit. Proto začala randit se zámožným podnikatelem a prodejcem hodinek Karlem Janebou (51). Jenže jen co oznámila, že je šťastně zamilovaná a zadaná, podnikatel už byl zase pryč.

Místo muže si našla dítě

Jejím zatím posledním milencem se stal opět zámožný podnikatel Petr Hanák (53). Přezdívalo se mu Mr. Proper, neboť vypadal jako holohavá postavička na obalech známé značky čisticích prostředků. Byl samý sval a na první pohled vypadal, že je posilovna jeho druhým domovem.

Bočanová si ho vybrala nejen díky vzhledu, ale také údajně i díky tučnému kontu. S čím však ale rozhodně nepočítala, bylo to, že se Hanák bude chovat jako malé dítě a nebude na něj pražádné spolehnutí.

Což se začalo projevovat už několik týdnů poté, co spolu začali randit. Ale Bočanová si myslela, že ho převychová. Nepodařilo se jí to. Tentokrát to byla ona, kdo poslal svou drahou polovičku k vodě. Byla zklamaná z toho, na jaké muže naráží.

Od té doby začala žít úplně jiným životním stylem. Jedla zdravě, hodně cvičila, téměř vůbec nepila alkohol a sto procent svého volného času věnovala Márince.

Čeká ji dlouhá cesta za štěstím

Zkraje letošního roku si však uvědomila, že je jí přece jen padesát tři, a pokud nechce zůstat na ocet až do důchodu, musí s tím něco začít dělat. A nezabrání jí v tom ani Márinka. Nyní to vypadá, že její rozhodnutí přináší první sklizené ovoce.

Mahulena už je podle všeho zase zadaná. Tentokrát ale do muže sice stejně starého, avšak nijak zvlášť movitého. Zjistila snad, že peníze nejsou všechno a štěstí automaticky nepřínášejí?

Uspěje-li u ní onen nový muž, budou se muset oba vyrovnat s mnohem těžší překážkou. S Márinkou. Ta je stále pevně rozhodnutá mít svou maminku jen pro sebe až do konce života. Herečka ale už chce být šťastná.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama