Chce po ní přítel další dítě?

Před více než půl rokem se z ní stala už dvojnásobná maminka. Aneta Krejčíková (29) na svět přivítala malou Antonii, a to jen krátce po narození prvního syna Bena (2).

Je tedy jasné, že volného času pro sebe momentálně moc nemá. Ačkoli ji mateřství baví, před pár měsíci se prý měla několikrát přiznat, že by si ráda čas od času odskočila do práce, aby byla v kontaktu se svými kolegy a neujel jí takzvaně vlak.

Také vás může zajímat ...

Herečka se prý chce vrátit do práce. Zjevně ale nemůže

Avšak zatím se tak nestalo. A vypadá to, že ani nestane. Herečka se totiž svěřila, že pokud karanténa ještě potrvá, nevylučuje, že by se jejich rodina mohla rozrůst ještě o dalšího potomka. Opravdu je to všechno ale jenom z její hlavy, nebo v tom má prsty její partner Ondřej Rančák (36)?

Chce ji mít jenom doma?

Skoro se zdá, že to bude právě on, kdo ji neustále nutí do něčeho tak zavazujícího. Není pochyb o tom, že ho herečka z celého srdce miluje a udělá pro
něj první poslední.

Rančák toho ale podle všeho dost využívá. Navíc se o něm říká, že je i pořádně žárlivý. A kolem Anety se vždy motá hodně pohledných mužů, možná i proto si ji zřejmě chce udržet doma.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama