Chce Sagvan Tofi na Gottovi vydělat?

Bude nový muzikál?

Karel Gott a Sagvan Tofi.

Jistě v posledních týdnech nikomu neuniklo netradiční spojení diskotékového showmana SAGVANA TOFIHO (51) a našeho národního klenotu KARLA GOTTA (76). Co mají spolu za lubem?

Tofi jakožto autor úspěšného hudebního představení Děti ráje se rozhodl v tomto duchu pokračovat a rád by na trh vyšel s novým ještě zdařilejším muzikálem. A kdo jiný by mu měl k úspěchu napomoct než samotný Mistr?

Trefa do černého

Sagvan vymyslel muzikál s názvem Čas růží, který vzniká na motivy Karlových písní. A jelikož si po prodělané rakovině zpěvák řekl, že by bylo dobré některé své staré písně oprášit, jistě mu nabídka na muzikál od Tofiho přišla vhod. „Chtěl jsem vytvořit zcela nový příběh, který prozatím zůstane veřejnosti utajen.

Také vás může zajímat ...

Myslím si ale, že si v něm diváci a posluchači určité paralely s životem našeho legendárního zpěváka najdou,” přiblížil Sagvan, který si už teď může mnout ruce nad budoucími obrovskými výdělky.

Je zajímavé, že to nikoho nenapadlo dříve.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...