Chce se dostat do seriálu

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (40) se zřejmě znovu touží dostat do popředí a být zase pořádně vidět.

Co se týče jejího soukromého života, vše vypadá slibně, Lucie nedávno koupila nemovitost, kterou teď rekonstruuje.

Také vás může zajímat ...

Ale to všechno ji samozřejmě stojí peníze, které by si ráda vydělala zase zpátky. Jako herečka nemá v Česku zrovna tu nejlepší pověst, a to především kvůli filmu The Perfect Kiss, který natočila, ještě když žila v Kanadě.

Film přišel drtivé většině diváků směšný a považují ho za největší přešlap Lucčiny kariéry. Vondráčkové to ale sebevědomí příliš nesrazilo, ba naopak. A tak začala jednat.

Sama si domluvila schůzku

Vondráčková by se údajně ráda stala novou posilou úspěšného seriálu Slunečná. Byla dokonce tak pohotová, že si sama měla domluvit schůzku se zástupcem televize.

A navíc po něm prý požadovala nějakou výraznou roli, která bude mít hodně prostoru. Ten, kdo čekal, že Lucie pohoří, by se mýlil.

Naopak vedení přemýšlí nad tím, že Vondráčkovou do seriálu skutečně přijme. Mohlo by jim to totiž ještě zvýšit sledovanost.

Bude si muset počkat

Jedno je ale jisté, na svůj čas si nejspíš bude muset ještě chvilku počkat. Podle tvůrců by mohla Vondráčková do seriálu nastoupit až na jaře, protože do té doby tam není prostor pro žádnou novou postavu. Nechme se tedy překvapit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...