Chce se Hrdlička s tenisovou milionářkou zajistit?

Bývalému sporťákovi Michalu Hrdličkovi (29) se rozhodně nedá upřít, že na to jde chytře. Jaké má ale s jeho už novopečenou manželkou, tenistkou Karolínou Plíškovou (26), skutečné úmysly, ví asi jenom on.

Ale mnoho jejich přátel se nemůže zbavit podezření, že si Michal záměrně vyhlédl bývalou světovou jedničku, aby se měl jako v bavlnce. Navíc je už nějaký čas jejím oficiálním manažerem, takže o tučném kontu své nevěsty má přehled jako nikdo jiný. „Jsme svoji!

Také vás může zajímat ...

Pan a paní Hrdličkovi,“ hlásil na sociálních sítích hned po okázalém půlhodinovém obřadu v Monaku.

Co na to jeho blonďatá ex?

A ani Karolína nezůstala pozadu: „Právě jsem si vzala muže svého života!“ pyšnila se rodačka z Loun. Zatím užívali luxusu na pohádkových líbánkách, ale během srpna nastává první zkouška jejich vztahu – tří týdnů bez sebe, kdy Karolína vyrazí na kurty do Ameriky. Ta by se určitě neměla ptát na rady ohledně spokojeného manželství svých spoluhráček.

Rozvodovost mezi českými tenistkami je totiž opravdu vysoká.

Chystá se co nevidět pro ni další rána?

Přišlo to o půl roku dříve

Své o tom ví třeba Barbora Strýcová (32) či Nicole Vaidišová (29), která vedla k oltáři svého muže tenistu Radka Štěpánka (39) hned dvakrát. Nebyla tak luxusní svatba s přespáním v čtyřhvězdičkovém hotelu unáhleným rozhodnutím? To se jistě honí hlavou také Michalově bývalé partnerce, oblíbené moderátorce Lucii Borhyové (40).

Ta musela mlčky přihlížet tomu, jak další její ex po třech letech od rozchodu září štěstím, a ještě k tomu všemu propůjčit jejich společnou čtyřletou dcerku, která u té slávy nesměla chybět. Veselka se navíc měla podle plánu obou novomanželů konat až v zimě, a ne v rychlosti během náročné tenisové sezóny. Má snad rychlá svatba nějaký skrytý důvod, kvůli kterému není čas otálet?

Na miminko má Kája věk.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...