Chce se na ní partner pouze přiživit?

Zamilovaná herečka z oblíbeného seriálu Slunečná Barbora Jánová (30) by pro svého partnera Vítězslava Bečku (25) udělala snad cokoli.

Také vás může zajímat ...

Nejenom, že se s ním často chlubí na sociálních sítích a vychvaluje ho coby takřka dokonalého partnera, ale také ráda pomáhá jeho sestře Marianě (21). Nedávno jim oběma udělala reklamu na sociálních sítích a jelikož má víc než šedesát tisíc sledujících, jistě jim to může pomoci.

Partnera vychvaluje až do nebes.

Doufejme ale, že Vítězslav je s Bárou skutečně z lásky a ne kvůli tomu, aby se díky ní zviditelnil. Přece jen jeho jméno u nás neznal před tím, než začal chodit s Jánovou, pomalu nikdo. A jelikož je Bára v českém showbyznysu považována za jednu z nejmilejších a nejsympatičtějších hereček, jistě by byla škoda, kdyby nakonec skončila se zlomeným srdcem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...