Chce se odstěhovat z Čech!

Sexy herečka Alice Bendová (45) se nemůže dočkat prázdnin, aby mohla se svými dětmi vyrazit do španělské letní rezidence.

Také vás může zajímat ...

Sama by se tam prý nejraději hned odstěhovala, ale kvůli dětem nemůže. „Dětem bych to neudělala. Mají tady babičky, tátu, kamarády, chodí v Česku do školy a nechtěla bych je vytrhávat z jejich prostředí,“ vysvětlila Bendová. Pobyty ve slunném ráji tak musí plánovat podle toho, kdy mají děti prázdniny, aby nezmeškaly školní vyučování.

Proto už se prý herečka těší až děti vyrostou a budou samostatní. Přemýšlí totiž o tom, že se do budoucna na Tenerife usadí, což ale zatím není možné. Takže si Alice bude muset ještě nějakou dobu počkat. Přitom její přítel Michal Topol (33) by nejraději odjel okamžitě a na Alici kvůli tomu docela tlačí, tak uvidíme, jestli ji nakonec přesvědčí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama