Chce se vyhnout zklamání

Moderátorka pořadu Snídaně s Novou GABRIELA PARTYŠOVÁ (42) je už přes rok šťastně zadaná. Identitu svého partnera ale stále tají a nikdo neví proč.

Přednedávnem se Gabriela Partyšová (42) vrátila na post moderátorky do pořadu Snídaně s Novou, a i když jí tam diváci nepřivítali s otevřenou náručí, ona si to nenechala zkazit a snaží se dělat, co může.

Také vás může zajímat ...

Možná i to je jeden z důvodů, proč veřejnosti ještě stále nepředstavila svého stávajícího partnera. „Jsem třiadvacet let v showbyznysu. Mrzí mě, že na mé polovičky je poukazováno, někdy dokonce pliváno, protože nejsou veřejně známé osoby. To si nezaslouží,“ vyjádřila se se smutným hlasem Partyšová.

Bojí se reakcí okolí

Údajně jí stačí, že veřejnost se čas od času nešetří kritikou na ni, a nechce, aby to samé musel podstupovat i její přítel. V minulosti byla Partyšová dvakrát vdaná a taky dvakrát rozvedená. Oba dva její bývalí ji ihned vyměnili za jinou ženu.

Její první manžel Josef Kokta (63) jí byl nevěrný se svou současnou manželkou Ornellou Koktovou (27) a její druhý manžel, miliardář Daniel Farnbauer (43), se s ní rozvedl a vrátil se ke své bývalé ženě, která mu nedávno porodila syna.

Není tedy divu, že Gábina identitu své lásky tají, asi nechce být znovu na veřejnosti za tu zklamanou a zhrzenou bývalku, jako tomu bylo v minulosti. I když se Partyšové daří držet identitu svého přítele pod pokličkou, uvnitř ji to pochopitelně musí tížit.

Další rozchod by nesla těžce

Každá žena se ráda svou drahou polovičkou chlubí, přidává společné fotky z dovolených, z večeří a spoustu dalšího. Všeho toho se musela moderátorka vzdát jen kvůli tomu, aby na ni veřejnost neměla negativní názory.

Bojí se snad, že by jí mohl partner opustit, a proto ho radši nikde neukazuje? Už se jí to stalo a zřejmě nechce znovu pocítit tu samou potupu, jakou už zažila. Uvidíme, jak dlouho se Partyšová ještě vydrží se svou láskou skrývat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...