Chce si napravit reputaci

Poslední měsíce nebyly pro herce Charlieho Sheena (54) úplně jednoduché. Po zjištění, že je HIV pozitivní a toho, že tuto skutečnost tajil, s ním nechce mít nikdo nic společného. Samozřejmě mu to uškodilo i v jeho pracovním životě, ačkoli v tom má pošramocenou pověst už delší dobu hlavně kvůli svému chování.

Také vás může zajímat ...

Podle své dcery Sam (15) na sobě ale hodně zapracoval. Prý od základů změnil svůj život a dokonce se nedávno ukázal před fotografy v dobrém rozmaru. Otázkou je, zda mu to vydrží delší dobu. Jeho dcera ale prý věří, že už má nejhorší za sebou a jeho fanoušci také.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...