Chce svou ženu držet doma?

Proč si ale doopravdy přeje tolik dětí?

S manželkou se brzy dočkají dalšího přírůstku do rodiny. Saša Rašilov (47) se tak stane čtyřnásobným otcem, ale pořád nemá dost. Jaký je pravý důvod jeho snahy mít s Ludmilou Rašilovovou (33) co nejvíc dětí?

Herec ze seriálu Modrý kód Saša Rašilov (47) se zanedlouho znovu stane otcem. Jeho manželka Ludmila Rašilovová (33) je totiž těhotná, což oba přiznali na konci dubna. Je ale možné, že to není jejich poslední společné dítě. Už před časem herec přiznal, tehdy coby trojnásobný otec, že si vždy přál velkou rodinu, a nebránil by
se dokonce ani pěti dětem.

Také vás může zajímat ...

Proč si ale doopravdy přeje tolik dětí?

Opravdu je to proto, že chce velkou rodinu, anebo mu vyhovuje, když je manželka doma s dětmi a on má svůj osobní prostor? Není totiž vyloučeno, že i když působí jako ukázkový manžel a otec, rád si zaflirtuje s jinými ženami. Zájem o něj je stále velký, tím spíš, když za poslední roky viditelně omládl a vypadá skutečně dobře.

Navíc je pravidelně na televizních obrazovkách, a tedy takříkajíc na očích všem fanynkám. Jen aby se mu to ale nevymklo, přece jen od flirtu není tak daleko k letmým dotekům.

A pokud by se to za tuto hranici dostalo, pak by byl jistě rád, kdyby se to nedoneslo jeho manželce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...