Chce všude prorazit!

Jedna z hlavních postav úspěšného seriálu Sestřičky Modrý kód Natálie Halouzková (19) chce být ještě úspěšnější, než je nyní.

A není se čemu divit, je totiž považovaná za jeden největších mladých talentů u nás. A jak sama moc dobře ví, každá zkušenost se počítá.

Také vás může zajímat ...

Využije kamarádku?

Herečka přiznala, že by chtěla být víc vidět a mít více práce. Ráda by se prý dostala i na divadelní prkna. S tím by jí mohla pomoct její dobrá kamarádka a seriálová kolegyně Míša Tomešová (29), která hraje hned v několik inscenacích a muzikálech.

Mladá herečka opravdu netroškaří

„Natálka je moc talentovaná a šikovná. Jsem moc ráda, že spolu můžeme hrát, a věřím tomu, že to dotáhne opravdu daleko,“ pochválila Halouzkovou Tomešová. Teď je jen otázka, zda se s Míšou nebaví právě jenom kvůli roli. To by se zkušené Tomešové asi zrovna dvakrát nelíbilo a mohlo by je to rozkmotřit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama