Chce vyměnit partnera!

Už delší dobu si Eva Perkausová (25) chrání své soukromí. O tom, s kým tráví volný čas tak není příliš mnoho informací. Dle spekulací má momentálně udržovat blízký vztah s bohatým Rusem, který se má starat o její vysoký životní standart.

Prý ale nechce být medializován, a proto se zatím po boku Evy nikde neobjevil. Není tak divu, že se Perkausová prý snaží sbalit někoho, kdo bude mít pro showbyznys větší pochopení. Nedávno se tak sešla s Dianou Kobzanovou (37), která je už několik let manželkou hokejisty Michaela Frolíka (31).

Také vás může zajímat ...

O Dianě se tvrdí, že byla hodně aktivní v tom, aby si našla slavného muže. Možná tak Eva už zjišťovala od zkužené Diany jak na to. Je tedy možné, že se již brzy objeví po boku nějakého slavého sportovce či umělce.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...