Chce získat bývalého zpátky?

Nemůže narazit na někoho, kdo by to s ní myslel vážně.

Od chvíle, kdy Evu Burešovou (26) opustil Michael Krásný (36), shání herečka muže těžko. S žádným nevydrží. Dají se teď s otcem Nathaniela (3) zase dohromady?

Zatímco většina lidí v okolí Burešové nevěřila, že by mohl vztah s o šest let mladším tanečníkem Matyášem Adamcem (20) vyjít, ona doufala, že by zase mohla mít kompletní rodinu, po níž vždycky toužila.

Také vás může zajímat ...

Po roce však přišla studená sprcha a nečekaný rozchod. Matyáš nebyl podle všeho zralý na to, aby se dokázal smířit s rolí náhradního tatínka a hlavy rodiny. Ostatně to se dalo čekat, protože ve dvaceti letech takový závazek zvládne málokdo.

Podle vyjádření herečky se mezi nimi ale nestalo nic špatného, zkrátka se na rozchodu dohodli. Proslýchá se, že za jejich odloučením mohl stát také Michael Krásný, otec malého Nathaniela.

Ještě před vypuknutím koronavirové krize si rodiče tříletého chlapce sotva zavolali a mluvili spolu údajně jen velmi střídmě. Jenže jako mávnutím kouzelného proutku je všechno jinak a Krásný si s Burešovou volá prý denně a jsou v úzkém kontaktu.

„Jsme ve velmi dobrém vztahu, máme se rádi, podporujeme se jako přátelé a zároveň víme, že jsme rodina, ačkoli nežijeme partnersky,“ básní s nepřehlédnutelným obdivem o bývalém partnerovi hlavní tvář seriálu Slunečná.

Podle přátel a některých Eviných kolegů je stále do Krásného po uši zamilovaná a v ostatních mužích hledá jen jakousi náhradu, která by zaplnila její zlomené srdce. S Adamcem totiž údajně chtěla založit rodinu a usadit se, stejně jako tomu bylo v případě Krásného, jenže ten se prý na roli otce necítil a na tom jejich vztah ztroskotal.

Že by si konečně uvědomil, čeho se kvůli zdánlivé nezralosti vzdal?

Začala mu rodina, kterou odmítal, chybět?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...