Chce zůstat schovaná za zády nejlepšího chlapa pod sluncem

Lucie upřímně říká, že před ní kluci utíkali už na základce. Proto je dnes vděčná za to, že má tak spolehlivého a milujícího partnera

Zpěvačka Lucie Bílá (54) je vedle svalovce Radka Filipi (37) opravdu šťastná. Přesto ji ani zásnubní prstem nepřesvědčil, aby se za něj provdala. Patrně proto, že nechce riskovat další zklamání.

Pokud někdo vysloví jméno Lucie Bílé (54), okamžitě přidává další superlativa. Lucka je podle svých fanoušků talentovaná, úspěšná, krásná, věčně usměvavá, laskavá a milující.

Také vás může zajímat ...

A také neúnavná sběratelka Zlatých slavíků. To vše díky tomu, že naši neznámější zpěvačku také zdobí neúnavná pracovitost a profesionalita. Když to vše podpoří svým obrovským kouzlem osobnosti, není divu, že se na špičce české populární hudby přes třicet let.

Musela udělat první krok

Lucie je navíc ke svým fanouškům odjakživa velmi vstřícná, takže se s nimi už od počátku své kariéry dělí o každou svou radost i starost. Její obdivovatelé tak velmi brzy věděli, že jednou z jejích velkých lásek byl někdejší dětský herec a pozdější student práv Tomáš Holý (†21).

Protože byl tehdy skutečně velmi nesmělý, byla to právě Lucie, kdo musel udělat první krok. Dodnes se traduje historka, že když po něm Lucie chtěla fotku, tak ji prostě vytrhl ze své občanky. No kdo by nemiloval tak bezprostředního kluka?

Jejich lásku ukončila smrt

Bohužel, láska svou mladých lidí neměla dlouhého trvání. Všichni dnes také moc dobře vědí, že ji ukončila Tomášova předčasná a hlavně tragická smrt. Báječný mladý muž Tomáš Holý totiž zahynul 8. března 1990 při autonehodě. Zpěvačku jeho úmrtí tak zlomilo, že nebyla schopná několik týdnů vyjít z bytu.

Tím patrně navždy skončilo bezstarostné období Luciina života. Už o tři roky později Lucie potkala dalšího osudového muže svého života, když se při přípravě muzikálu Zahrada rajských potěšení seznámila s producentem Petrem Kratochvílem (68). Zpěvačka byla tehdy tak zamilovaná, že se svým novým partnerem chtěla mít dítě.

Opustil ji kvůli známé modelce

To se jí také podařilo, když 15. března 1995 přivedla na svět vytouženého syna Filipa Kratochvíla (25). Jen o několik let později se Petr zakoukal do bývalé miss Pavlíny Babůrkové (47) a Lucie opustil.

Tehdy už velmi úspěšná zpěvačka přišla najednou téměř o všechno. Jak sama Lucie později s nadsázkou řekla, jednoho dne měla barák na Floridě a před ním zaparkovanou jachtu, a druhý den musela být vděčná za svůj byt z paneláku.

I z této zoufalé situace Lucie nakonec odešla jako vítěz. Zatímco dál sbírala jednoho Zlatého slavíka za druhým, Babůrková ukončila svou kariéru v modelingu, a dál se věnovala především čtyřem dětem, které Kratochvílovi v následujících letech porodila.

Jejich manželství skončilo dřív, než začalo

Lucie tehdy naštěstí nezanevřela na lásku a dál s důvěrou hleděla do budoucnosti. Dokonce se opět zamilovávala, aby se po několika letech či měsících zase rozcházela. Tak jejím životem prošli herec Jan Révai (46), podnikatel Radek Pokorný (53), a dokonce první manžel pozounista Stanislav Penk (46).

Bohužel se brzy ukázalo, že právě Penk byl Lucčin největší úlet. Jak později zpěvačka sama naznačila, Stanislav neunesl její slávu a pracovní vytížení, a tak jejich manželství skončilo dřív, než vlastně mohlo pořádně začít.

Už za pár let po rozvodu, přesněji v roce 2006, se zpěvačka vdávala znovu, když se jejím manželem stal tehdy velmi nadějný zpěvák Václav Noid Bárta (39). Už v roce 2008 však hvězdný pár oznámil rozvod, který se obešel bez nějaké hořkosti, či nevraživosti. Lucie zkrátka rozchody umí a ze svých bývalých partnerů si dělá nejlepší přátele.

Schovala se za záda největšího chlapa

To se naplno ukázalo, když se na jaře 2017 zakoukala do udělaného svalovce Radka Filipi. A jak vlastně došlo k jejich seznámení?

O to se svými fanoušky brzy podělila sama Lucie, když vyprávěla, jak se po jednom rautu schovala před davem lidí za záda největšího chlapa, kterého viděla. V té době Radek rozhodně nebyl žádný pan „nikdo“, co se touží zviditelnit po boku slavné zpěvačky.

V Ostravě kdysi působil jako policista, pět let byl zaměstnancem Magistrátu hlavního města Prahy, odkud po setkání s Lucií Bílou odešel do jejího týmu. Radek se v současné době věnuje fitness a nyní je reprezentantem v benchpressu, za který loni v Brazílii získal titul mistra světa.

Rozchod sváděla na pracovní nasazení

Jeho hlavní životní náplní je však dělat Lucie Bílou šťastnou. A to se mu také daří. I když i nad jejich vztahem nesvítilo vždy slunce. Už v prosinci 2017 ti dva oznámili rozchod, což Lucie sváděla na své velké pracovní nasazení.

Přestože zpěvačka jejich poměr ukončila, dál nechala Radka ve svém týmu. Naprosto ve všem na něj spoléhala a jeho přátelství a oddanosti si cenila i nadále. Jenže o sedmnáct let mladší Filipi se nehodlal vzdát. Tak dlouho přesvědčoval Lucii, že jejich láska má budoucnost, až mu opět, a ještě ráda, podlehla.

Jejich láska sílí každým dnem

Ačkoli těm dvěma nedávali lidé příliš velkou šanci, jejich vztah stále trvá. Podle snímků, které Lucie zveřejňuje na svém profilu na sociální síti, jejich láska každým sílí každým dnem. Věkový rozdíl ani jeden z nich neřeší a dokonce se zdá, že Lucie právě díky Radkovi omládla.

Mužný svalovec zase vypadá, že by byl ochotný pro svou lásku i skály lámat. Zpěvačka si také velmi cení toho, že má vedle svého přítele každý den důvod k úsměvu. Pro Radka je Lucie zase dokonalou bytostí bez jediné chybičky.

Je to její muž číslo jedna

Aby Lucii dokázal, že to s ní myslí opravdu upřímně, tak ji dokonce požádal o ruku. K jejich zasnoubení došlo po návštěvě starožitnictví, kde se zpěvačce zalíbil jeden prsten.

Když z něj Bílá nemohla spustit oči, nechal si její milenec zavolat majitele obchodu, aby pro ženu svého života ten krásný prstýnek koupil. Když potom Lucii prstýnek navlékl, bylo jasné, že se stal skutečným mužem číslo jedna v jejím životě. „Bez papírování a svatebních zvonů se stal mým vyvoleným,“ komentovala tuto vzácnou chvíli šťastná Lucie.

Nechce dopadnout jako rybářova manželka

Ačkoli od tohoto krásného okamžiku uplynuly alespoň dva roky a Lucie se do svatby stále nežene. Protože má už dvě za sebou, tak moc dobře ví, že žádný papír jí partnerské štěstí nezaručí.

Navíc je opravdu spokojená, takže si říká, aby v případě sňatku nedopadla jako ta rybářova žena z legendární pohádky. Ta prý také chtěla všechno a nakonec neměla vůbec nic.

Mladý milenec tajil děsivou minulost

Jakmile Lucie Bílá oznámila, že jsou s Radkem Filipi víc než přátelé, vyrojila se spousta nepěkných fám. Brzy se našli pomlouvači, kteří na Radkovi nenechali nit suchou.

Veřejnost se tak dozvěděla, že byl pohledný svalovec jednou ženatý, a že po rozvodu musela jeho bývalka opustit byt, ve kterém společně bydleli. Navíc se brzy ukázalo, že Filipi není Radkovo pravé jméno.

Nový milenec Lucie Bílé s totiž kdysi jmenoval Fejerčák. Ačkoli novináři na Radka tlačili, nikdy jim neřekl, proč se už před lety odhodlal ke změně příjmení. Navíc se ho tehdy zastala i sama Lucie. „Radek mluvit nechce a nebude.

Ke změně jména měl své osobní důvody,“ říkala rozzlobená zpěvačka nekompromisně a vzápětí dodala, že Filipi je hodný a čestný muž, který nechce zveřejněním svých pravých důvodů někomu ublížit.

Zatímco jedni si šuškali, že zatím mohly být dluhy, jiní byli přesvědčeni, že se chtěl Radek tímto způsobem definitivně odříznout od svého násilnického otce, který měl svým bitím terorizovat celou rodinu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama