Chcete příjemně hubnout? Zkuste to s medem!

Medová dieta je účinná a ještě k tomu nenáročná. Nebudete se tak muset dlouhé hodiny namáhat cvičením. Med má kromě blahodárného klidného spánku také příznivý vliv právě na hubnutí. Včelí produkt totiž zajistí, že vám sacharidy, které konzumujete v průběhu dne, nebudou putovat do tukových buněk.

Jak to funguje? Tím, že budete pravidelně jíst jednu nebo dvě lžíce medu těsně před ulehnutím do postele, zaručíte mozku stabilní přísun potřebné energie. Tuky se tak budou spalovat téměř samy. Jako vždycky, i pro tenhle úbytek váhy budete muset něco obětovat.

Také vás může zajímat ...

Má to jednu podmínku

Aby byla medová dieta funkční, je potřeba, abyste svůj denní příjem cukrů omezily co možná na úplné minimum. Ale pozor! Tím se nemyslí pouze slazení jídel a nápojů krystalovým cukrem.

Během dne totiž přijímáme různé cukry obsažené například i v chlebu, těstovinách nebo alkoholu. A právě tomu je třeba se vyvarovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama