Chcete zhubnout?

Bez pohybu to nepůjde!

Nikdo ještě nezhubnul pouze tím, že upravil jídelníček. Nebojte, nemusíte hned podávat žádné olympijské výkony, ale malou změnu v životním stylu přeci jen budete muset udělat. Zvykněte si, že se denně budete alespoň půl hodiny hýbat. A opravdu stačí málo. Místo výtahu využívejte schody a choďte pěšky jak jen je to možné! Perfektní jsou svižné procházky přírodou.

Jestli-že si nemůžete rychlejší chůzi kvůli svému zdravotnímu stavu dovolit, pořiďte si speciální hůlky, které vám budou dodávat stabilitu.

Pomůže psí přítel

Také vás může zajímat ...

Velkou výhodu mají ti, kteří vlastní psa. S tím se totiž ven chodit musí. Nešiďte procházky a opravdu si s pejskem vyjděte na 30-40 minut někam do parku, lesa nebo na pole. Všechno je o pravidelnosti a pevné vůli. Pokud jste v dobré kondici, můžete zvolit také cyklistiku, kolečkové brusle, jógu, plavání nebo tanec. Tanec je vhodný pro všechny věkové kategorie, záleží jen, jaký druh zvolíte.

Navíc si s partnerem či manželem uděláte příjemný večer ve společnosti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...