Chcete změnu? Zkuste ofinu!

Také přemýšlíte o tom, jak by vám to slušelo s ofinou? Dodá vám mladistvý vzhled a skryje i pár vrásek na čele.

Časté návštěvy kadeřníka

Také vás může zajímat ...

Poradíme vám, co byste měla zvážit, než se rozhodnete nechat si ofinu ustřihnout.Vaše vlasy vyrostou za měsíc přibližně o 12 milimetrů, takže vzhled vaší ofiny se bude velmi rychle měnit. Připravte se tedy na časté návštěvy kadeřníka.

Budete potřebovat čas navíc

Pokud se rozhodnete pro ofinu, zapomeňte na účes vstanu a jdu. Stav vaší ofiny bude velmi pravděpodobně každé ráno jiný. Budete si vlasy buď muset umýt a vyfoukat nebo přetvořit účes z předešlého dne. Protože ofina by měla být vždy perfektní, budete každé ráno potřebovat čas na úpravu navíc.

Důležitý je tvar obličeje

Ne každému sluší stejný střih, proto je dobré přihlédnout ke tvaru obličeje a celkovým proporcím. Krátké ofiny se hodí pro oválné a souměrné obličeje. Nejlichotivější variantou je patka. Ta sluší téměř každému a je vhodná i pro kulatý obličej.

Pozor na vlnité vlasy

Pokud máte kudrnaté vlasy, ofina pro vás možná nebude to pravé. Úprava je v tomto případě o hodně náročnější než u rovných vlasů. Navíc vlnité vlasy se ve vlhku chovají nepředvídatelně. Pokud jste pro ofinu rozhodnutá, ideálního tvaru docílíte žehličkou nebo kulatým kartáčem a fénem.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...