Cheesburger s grilovanou zeleninkou a klíčky

Jste-li milovníky kvalitních sýrů, začněte váš první grilovací festival se sýrem Rougette. Jeho chuť bývá hodnocena jako ta nejdokonalejší, takže už neváhejte a rychle si ho připravte

Ingredience

1 balení grilovacího sýra Rougette, 2 housky nebo bulky, lilek, cuketa, ledový nebo římský salát, cherry rajčátka, rukola, klíčky, BBQ omáčka dle chuti

Postup

Sýr Rougette ugrilujeme, nemáme-li gril, tak ho opečeme na pánvi dozlatova. Rozkrojíme housky a na sucho je zlehka opražíme na grilu či pánvi. Nakrájíme na plátky cuketu a lilek a také je ugrilujeme nebo upečeme. Na opraženou část housky dáme salát, pak sýr Rougette, grilovanou cuketu a lilek, rozkrojená rajčátka, rukolu a nakonec vše posypeme klíčky.

Závěrečnou tečkou bude několik kapek BBQ nebo Nachos omáčky. Snadno a jen během pár minut takto vykouzlíte naprosto úžasný cheesburger.

Rozhodně nic nezkazíte tím, když si navíc ugrilujete pořádnou flákotu masa (hovězí či vepřové) a přidáte ji do sýrového hamburgeru.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...