Cher se chystá vydědit své děti!

Těžce nemocná zpěvačka Cher (69) se chystá připravit si svou závěť. Její dvě děti, rocker Elijah Blue Allman (40) a dcera Chastity, která se po změně pohlaví jmenuje Chaz Bono (47), z toho radost mít nebudou.

Cher, která trpí těžkým virovým onemocněním ledvin, naštvalo, že ji oba její potomci odmítli doprovodit na dubnové předávání cen Grammy, které může být jejím posledním. Mezi zpěvačkou a jejími potomky ale vládnou mrazivé vztahy už léta.

Jak se vyjádřil Elijah, vždy ho považovala za černou ovci rodiny a o Chastity, dnes Chazovi se měla po změně pohlaví vyjádřit, že ji navždy ztratila. Pozdější snahy o sblížení nepomohly, děti se odtáhly.

Chaz Bono

„Řekla jim, že jestli ji vnímají jako monstrum, tak s ní mají utrum a nedostanou ani dolar,“ prozradil jeden z rodinných známých.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...