Chladivá úleva pro obličej

Po celém dni na sluníčku je potřeba obličej zchladit. Vyzkoušejte tyto domácí masky, které vám uleví od pocitu horkosti.

Okurková maska

shutterstock_141913123

Nastrouhanou půlku okurky smíchejte s polovinou jogurtu. Vzniklou směs naneste na celý obličej a krk. Nechte zaschnout a asi po 30ti minutách obličej důkladně opláchněte. Pokožka bude krásně vláčná a svěží.

Také vás může zajímat ...

Aloe Vera

shutterstock_531208363

Na masku budete potřebovat čtyři polévkové lžíce aloe vera gelu a jednu polévkovou lžíci jogurtu. Ingredience smíchejte dohromady a vzniklou pastu naneste na obličej. Nechte působit 15 minut a poté obličej opláchněte.Jogurt příjemně ochlazuje kůži a odstraňuje odumřelé buňky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...