Chlap jí zakázal plastiky

11. rocnik souteze Hejbejte se a zpivejte, ktery porada Nadacni fond Hanky Kynychove - palac Zofin

Moderátorka Tereza Pergnerová (44) si v životě prošla mnohými těžkými chvílemi, které se také podepsaly na jejím vzhledu. Sama ale přiznává, že o sebe příliš nepečuje a neřeší ani fakt, že to může ovlivňovat její práci.

Také vás může zajímat ...

Kdyby přeci jen vypadala trochu více k světu, možná by se jí hrnulo více nabídek na lukrativní kšefty. Ovšem i kdyby se teď rozhodla, že na sobě přeci jen něco zkrášlí například pomocí plastické operace, bude mít velký problém s jejím partnerem Jiřím Chlebečkem (48).

„To by mě muž hnal! Já mám naštěstí partnera, který je připraven na to, že to bude už jen horší a horší, a má mě tak rád,“ prozradila Pergnerová, která si ani nekupuje příliš drahou kosmetiku. Raději si prý dá ledovou sprchu, aby se zbavila negativní energie.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...