Chlapa chce Bočanová jedině do postele. Domů NE!

Jestli má v něčem herečka a moderátorka Mahulena Bočanová (51) jasno, tak je to v milostném životě. Neznamená to sice, že k sobě nehodlá už nikdy žádného chlapa pustit, ale rozhodně si ho za žádnou cenu nepustí do svého domečku, který nechala postavit speciálně pro dceru Márinku (16).

Také vás může zajímat ...

„Vždy s ní budu žít tady sama. A jestli se někdo najde, kdo se mnou bude ochoten žít a já s ním, protože já jsem hlavně ten problém, budeme to střídat třeba tady a tam,“ uvedla rázně s tím, že do jejich domova nikdo cizí prostě nepatří.

Luxusní dům má přitom neskutečných dvě stě padesát metrů, takže jeden člověk navíc by nebyla žádná překážka. Dělá tyhle ústupky pouze pro dceru, nebo už nechce měnit pohodlné zajeté koleje?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...