Chlapa nechce

Od rozchodu s manželem Tomášem Plekancem (37) uběhl už nějaký ten pátek a všichni se zatajeným dechem čekají, až po boku Lucie Vondráčkové (40) spatří nějaký nový objev.

Jak se ale zdá, jen tak rychle to asi nebude. Zpěvačka totiž na muže zjevně opravdu zanevřela. „Toto téma je naprosto uzavřené, a to na čtyři sta tisíc západů,“ prohlásila přednedávnem. Dělá ale dobře?

Také vás může zajímat ...

Přece jenom je momentálně v těch nejlepších letech, nápadníků má víc než dost, tak proč se pořád tak trápí? Je sice jasné, že rozvod není nikdy úplně příjemnou záležitostí a zlomené srdce často bolí déle, než je zdrávo.

Nic už není takové, jak bývala zvyklá

Měla by ale myslet i na své syny, ti by jistě také ocenili, kdyby si jejich maminka někoho našla. Čas totiž neúprosně letí, a i když jsou chlapci pořád ještě malí, nebude trvat dlouho a mámu už nebudou potřebovat. A na ocet by určitě zůstat nechtěla.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...