Chlapa už nikdy nechce!

Se svou rolí v seriálu Ulice je herečka Dana Syslová (75) tak spjatá, že musí často čelit dotazům, zda podobně jako Amálka neuvažuje o tom, že by si v životě ještě našla partnera.

V tom má ale Syslová naprosté jasno. „Ne, v žádném případě! Nejsem opuštěná, ale domů už nikoho nechci. Zvykla jsem si na svoji svobodu, na to, že můžu dělat, co chci, nebo nedělat nic.

Také vás může zajímat ...
S Vlastimilem Haškem strávila velký kus života.

Zdá se, že svůj postoj už měnit nebude.

Umím být sama. Moct být nezávislá a netolerantní je úžasné,“ libuje si herečka a říká, že ideálně strávený čas je pro ni v pyžamu, když se obklopí oblíbeným jídlem a knihami nebo si jen tak pustí televizi.

Je vidět, že se Dana po všem těžkém, čím si v životě musela projít, naučila na nikoho nespoléhat. Díky tomu, že není na nikom závislá, nehrozí, že by ji případná další ztráta milovaného člověka opět srazila na kolena.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama