Chlapi zase utekli

Vlastní svatbu nikdy nezažila, šaty nevěsty oblékla až v seriálu. Nepřišlo jí to líto? Zatoužila se snad nyní vdát a zkusí rozvést ženatého kolegu?

Když si Mery ze Sestřiček Modrý kód vyzkoušela svatbu před kamerou, musely se jí přitom hrnout do očí slzy. Nebyly to však slzy štěstí, ale lítosti, že ji žádný z jejích mužů neodvedl k oltáři. Své ano řekla až kolegovi Sašovi Rašilovovi (48) alias MUDr. Michalovi Tomáškovi.

Také vás může zajímat ...

Už během příprav na natáčení tohoto dílu bylo na herečce znát, jak moc by se jí líbil takový životní krok, a že by dala hodně za tu chvíli, kdy jí muž navlékne snubní prsten. A mohl by to být klidně i kolega ze seriálu? Divák si nemohl nevšimnout, jak moc se při obřadu Sabině leskly oči, když se dívala na Rašilova, i když je to ženatý otec dvou malých dětí.

Láska a něžný cit, který vyzařoval z herečky, to nemohla být pouhá herecká etuda…

Další želízka
v ohni…

O tom, že herečka nedokáže odolat pokušení, co se ctitelů týče, hovoří i její nedávná zapeklitá trojúhelníková aférka. Nejen v seriálu začali kolem Sabiny kroužit dva kolegové. Jedním byl Marek Němec (39), který hrál doktora Davida Hofbauera. Skandál byl na spadnutí, když se z něho herec na poslední chvíli dostal.

Nakolik byla pověst o románku pravdivá, se nejspíš nedozvíme.

Němec je léta zadaný, má dvě malé děti a nejspíš k tomu pořádnou kliku. A tak padlo nakonec podezření na doktora Nývlta, kterého hraje pohledný Viktor Limr (46). Taky zapracovala jeho pověst velkého svůdce slabých žen. Limr prý nenechá žádnou sukni na pokoji, a tak se nikdo nepodivil, že by mu mohla křehká a po lásce toužící kolegyně podlehnout. Dřív se Sabina svatby spíš bála.

To ale bylo dávno.

Jistě svůj názor změnila, zvlášť, když si svatbu teď vyzkoušela nanečisto.

Stará láska nerezaví!

Rašilov na rozdíl od Laurinové nějaký sobáš už zažil. „Sice jsme herci, ale když jsme si nasazovali prstýnky, tak jsem měla pocit, že z toho už neuteču,“ přiznala se herečka. Pak ale někdo řekl stop! Saša se se Sabinou rozloučil a každý odešel jiným směrem. Ale když Saša svou seriálovou nevěstu uviděl v šatech, podle očitých svědků se prý krásně zasnil a celý zapýřil.

„Vzpomněl si, že na škole, když nám bylo patnáct, jsem byla jeho platonická láska a teď se nám konečně kruh uzavřel,“ zasnila se Sabina také.

Co tím chtěla říct? Že stará láska nerezaví? Možná i Saša pochopil, že tato herečka je jeho osud. Sabina proti sňatku už není, jak sama přiznala, jen se prý hrozně bojí rozvodu. „Vidím kolem sebe, jak se spousta kolegů v euforii vzala a za rok byl rozvod. V dnešní době je hrozně jednoduché se rozejít, což mě trochu mrzí,“ říká v posledních letech.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama