Chlubí se prstýnkem!

Tak tahle ženská rozvod opravdu nedává! Už několik dnů se na levém prsteníčku Agáty Prachařové (35) vyjímá prstýnek z bílého zlata s kamenem připomínajícím diamant. Takový prsten většinou naznačuje žádost o ruku.

Také vás může zajímat ...

Přitom Prachařová se s exmanželem Jakubem rozvedla teprve v září. Navíc ještě nedávno prý plakala, jak ji rozvod zasáhl! Zdá se, že se chce zase vdávat. Agáta má doma v šuplíku už dva zásnubní prsteny, jeden jí na prst navlékl otec jejich syna Kryšpína (9) Mirek Dopita (35), ale místo veselky následoval rozchod.

Proč se Agáta žene do další svatby?

Druhý zásnubní prsten dostala až dva roky po svatbě s Jakubem Prachařem (37). Ten poslední má od současného přítele Tomáše. „Má obrovský diamant a stál hroznej balík,“ chlubí se s tím, že je rozhodnutá, že si nechá udělat kopii jen se zirkonem, aby jí prý ještě někdo neuřízl ruku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama