Chodí za striptéry?

Umí si pořádně užívat života. Herečka Jana Paulová (64) měla být zachycena doslova při činu s mladými a osvalenými pány, kteří se profesionálně živí svlékáním. Proslýchá se, že její manžel Milan Svoboda (67) o tom ani nevědel.

Paulová mu to totiž nejspíše zapomněla oznámit. Je totiž přesvědčená, že by to jejímu manželovi nevadilo. Ale jak se zdá, zas až tak netečný Svoboda nebude. V okamžiku kdy se o všem dozvěděl, měl své manželce za zlé, že se mu o tom ani slůvkem nezmínila, a měl jí vyčítat, že v poslední době se mu tolik nevěnuje.

Také vás může zajímat ...

Nepřestává řádit ani na stará kolena

Nutno ale poznamenat, že Paulová je stále velmi často obsazovanou herečkou, a tak jí příliš volného času pro osobní život nezbývá. I teď to podle všeho vypadá, že v tomto případě se jednalo pouze o pracovní záležitost.

Do pánského striptýzového baru ji přivedlo natáčení filmu Ženská pomsta, kde Paulová hraje s Mahulenou Bočanovou (52). Nejspíše poté, co tuhle informaci oznámila svému manželovi, se celá situace.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...