Chová se jako puberťačka

Zdá se, že herečka se rozhodla udělat ve svém životě zásadní změny. KATEŘINA BROŽOVÁ (51) už má prý vztahů až po krk. Jediné, po čem prý touží, je svoboda.

Vztahů už má prý dost a chce se realizovat trochu jinak. Herečka Kateřina Brožová (51) si prý chce v současnosti především užívat všeho, co jí prý život nabízí. Vždy byla brána spíše za seriózní dámu, která vždy dodržovala všechna pravidla a nikdy nevybočovala z davu. Ale údajně se chce této nálepky zbavit. Začala se více bavit, má čas na své přátele a nebrání se ani posezení v baru.

Také vás může zajímat ...

Tanec jí údajně také není cizí, o čemž by prý její kamarádi mohli vyprávět.

Začala se bavit i prací

Mohli jsme si všimnout, že Brožová se začala bavit i na pracovním poli.Objevuje se v zábavním pořadu Tvoje tvář má známý hlas a údajně ji tato práce naplňuje, i když je to prý pořádná dřina. V prvních dílech Kateřina neoslovila příliš diváků, naopak spíš schytávala vlny kritiky. Nicméně v současnosti je mezi diváky údajně celkem oblíbená, a dokonce už i v nějakém tom díle vyhrála.

Zdá se, že se konečně našla, a v zábavním pořadu se naplno odvázala.

Nejspíš tomu napomohla i změna jejího životního stylu.

Změna od základu

Brožová se prý teď konečně cítí skvěle a nezávisle, nicméně její rodina ji prý nepoznává. Vždy byla spořádaná, na prvním místě měla výdělečné kšefty a o svou budoucnost se patřičně starala. Teď se jejím nejbližším prý zdá, že má jakousi krizi středního věku a touží získat zpět svá mladická léta.

Proto často posedává s přáteli v barech, tancuje, zpívá, a dělá další věci, které prý nikdy předtím nedělala.

Vážný vztah prý už není nic pro ni. Chce si užívat

Rodina o ni má údajně strach, nechtějí, aby Brožová sešla z cesty. Na druhou stranu jí do jejího chování prý nechtějí mluvit, přece jen je dospělá a ona sama nejlépe ví, co je pro ni nejlepší. Nicméně prý tajně doufají, že ji potká nějaký spořádaný muž, který ji zkrotí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...