Chraňte kůži bez krémů na opalování

Jakmile jedete na dovolenou, automaticky s sebou berete i opalovací krémy. Jenže citlivou pokožku je potřeba chránit každý den. Třeba i cestou do práce.

Abyste se nemusela denně mazat ochrannými krémy, existují i kosmetické přípravky, které obsahují přímo potřebný UV ochranný faktor. Které to jsou?

Také vás může zajímat ...

Jaký faktor je ten pravý?

Čím starší jste, tím větší mají sluneční paprsky dopad na pokožku. Abyste jí na věku nepřidávala ještě více, chraňte se už samotnými líčidly každý den. Pro takovou kosmetiku sice budete muset sáhnout v drogerii trochu hlouběji do kapsy, ale rozhodně to stojí za to. Podle velikosti faktoru se mění i cena. Nejlevnější jsou přípravky s ochranou přibližně deset.

Dražší pak s ochranou kolem pětadvaceti a nejdražší s padesátkou.

Myslete na to, že každá ochrana je lepší než nic, ale nejlepší jsou samozřejmě kousky s nejvyšším UV faktorem.

Zkuste ochranný pudr

Klasický opalovací krém můžete hravě nahradit přímo krycím krémem, nebo dokonce pudrem. Ten vám nejen zakryje menší nedostatky, ale také vás ochrání před slunečními paprsky. Nebudete tak muset na sebe při každé procházce nanášet několik vrstev přípravků. A nebudou se vám zbytečně tvořit další vrásky.

Vaše rty v bezpečí

Podobně s ochranným faktorem fungují i speciální rtěnky s ochranou. Jednoduše je nanesete na rty. Ty vám rty obarví do požadovaného odstínu a zároveň vás ochrání. Můžete tak být krásná a zároveň i zdravá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...