Chraňte své tělo!

Chystáte se na dovolenou? Ať už vyrazíte po Česku nebo k moři, neměla byste zapomínat na nezbytnou kosmetiku.

Vlasy i pleť dostávají v letních měsících pořádně zabrat. Proto je potřeba o ně pečovat ještě intenzivněji než v ostatních částech roku.

Také vás může zajímat ...

Věnujte péči svým vlasům

Po každém koupání v mořské vodě nebo delším pobytu na slunci jsou vaše vlasy vysušené a matné. Dopřejte jim tu správnou výživu a po každém mytí si do nich vmasírujte kokosový, mandlový nebo avokádový olej, který dodá vlasům výživu, zregeneruje je a hlavně je ochrání proti lámání a třepení.

Nezapomínejte na rty

Kůže na rtech je velmi jemná a náchylná k popraskání stejně jako ke spálení a vysušení. Pokud jste zvyklá přes rok používat běžný balzám na rty nebo jelení lůj, myslete na to, že na léto byste si měla pořídit jeden s ochranným faktorem. Opět platí, že čím vyšší faktor, tím lépe.

Po opalování dopřejte kůži regeneraci

Aby se vám pokožka zbytečně nevysušovala a byla stále hydratovaná, dopřejte jí odpočinek i po večerním sprchování. Ať už použijete krém po opalování nebo třeba kokosový olej, neuděláte chybu. Navíc budete připravená na další horký letní den.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...