Chtějí vzít miminko do hor pod širák?

Přes svůj pokročilý věk neřeší prezidentka Kapky naděje Vendula Pizingerová (48) žádná dramata. Porod si načasovala na narozeniny svého manžela a díky císařskému řezu vše dokonale klaplo.

Bhem tří dnů byla i s miminkem doma v Říčanech, a tak se dá očekávat, že jen co se po šestinedělí trochu oklepou, tak s dobrodružně založeným manželem Josefem Pizingerem (33) vyrazí i s malým chlapečkem zase do hor pod širák.

Také vás může zajímat ...

Zatím si malý Pepíček hoví v nedávno zakoupené postýlce. Kdyby Vendula před lety nevěnovala svou kolébku po starším synovi Jakubovi (15) Gottovým pro jejich dcerky, mohl si teď v ní ležet malý Pepík.

Společně s manželem si tak zatím užívají první společné chvíle rodinného štěstí, které ještě vylepšila zpráva, o níž neměla novopečená matka ani tušení. Manžel Josef si totiž mohl vzít oficiálně delší volno, aby se věnoval rodině a pomohl Vendule s péčí o svého prvorozeného syna.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama