Chtěl se vzdát příjmení

Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, herec Petr Štěpánek (69), prozradil, že celý život trpí kvůli svému slavnému příjmení. Jeho otcem byl totiž herecká legenda Zdeněk Štěpánek (†71), takže si byl dobře vědom toho, že se na něj budou klást velká očekávání.

Také vás může zajímat ...

„Byl jsem čtvrtý, který šel z rodiny k divadlu. Ono se řekne Štěpánek, ale on je to Damoklův meč,“ posteskl si herec. K v ů l i t o m u dokonce kdysi uvažoval nad tím, že by si své příjmení změnil. Chtěl si vzít matčino jméno za svobodna, tím pádem se mohl dneska jmenovat Petr Gross.

Nakonec si to sice rozmyslel, ale mindráky má kvůli tomu dodnes. Do jejich domu totiž často chodily známé herecké hvězdy té doby, mimo jiné například krásná Adina Mandlová (†81) nebo Hugo Hass (†67). Často se prý stalo, že byl Štěpánek natolik zaskočený z jejich přítomnosti, že se nezmohl na slovo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...