Chtěl si ji uvázat doma k plotně?

S Vítězslavem Bečkou (26) plánovala velkolepou budoucnost. Byla ochotná opustit showbyznys a odejít do ciziny. Co se stalo, že je všemu konec?

Ještě před pár týdny zvali Barbora Jánová (31) a její partner Vítězslav Bečka novináře do svého bytu, teď je jejich vztah minulostí. S mladším barmanem, který prý marně toužil prorazit do světa showbyznysu, byla herečka necelý rok. Ještě nedávno se Jánová chlubila, jak je s přítelem spokojená, a plánovala s ním velkolepou budoucnost.

Také vás může zajímat ...

„Já na to teď nebudu odpovídat.

Nezlobte se. Já to nebudu potvrzovat ani vyvracet,“ kličkovala jako prchající zajíc před autem. Nakonec však rozchod potvrdila. Každý měl prý jiné životní tempo a jiné cíle. „Působili jako pár roku, a najednou se rozešli. Nikdo to nečekal,“ uvedl člověk z blízkosti herečky.

Proslýchá se, že se ve vztahu objevily zásadní problémy týkající se budoucnosti a partneři nebyli schopni najít rozumné řešení a ke kompromisu se prý ani jeden z nich neměl. Dostala snad herečka od partnera nůž na krk? Nebo snad Bečka žárlil na jejího seriálového manžela Jana Plouhara (38)?

Už na začátku jejich vztahu blízcí herečky naznačovali, že mají obavy, aby pod vlivem zamilovanosti neudělala nějakou hloupost.

Podle nich měl totiž Bečka tlačit Báru k tomu, aby ukončila své působení ve Slunečné. Víťa prý není špatný člověk, ale už hůře chlap pro život. Je tak klidně možné, že byla herečka donucena, aby si definitivně vybrala mezi láskou a kariérou. Blízká budoucnost jistě ukáže, že se rozhodla dobře.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama