Chtěl vydělávat na kamarádech?

Za jednu fatální chybu zaplatil sto tisíc a má pošramocenou čest. Herec Martin Dejdar (55) rozjel svérázný obchod, kdy měl za honorář nabízet originální podpisy a zdravice celebrit. Jenže projekt skončil dřív, než začal.

Na internetu nabízel podpisy kolegů, ještě než se s nimi stihl po právní stránce domluvit, a tak to rozjel „o nich bez nich“. A tím jich samozřejmě většinu naštval. Navíc byly částky dost přemrštěné. Známí herci by si prý za podpis nebo pozdrav stejně nenechali zaplatit. „Rozhodně bych nepřipustil, aby mi za to lidi platili,“ nechal se slyšet Jiří Lábus (70).

Také vás může zajímat ...
Jiří Lábus (70)

Stránky byly omyl?

Dejdar vysvětluje vzniklou situaci tím, že šlo o zkušební verzi stránek a došlo k omylu! Obchod spustil na webu 10. října a ještě týž den v noci ho nechal smazat! Nyní tvrdí, že došlo ke spuštění zkušebního webu, na kterém byly fotografie osobností, které se teprve chystal s projektem oslovit. Teď se cítí dotčen reakcemi všech a rozhodl se celý projekt zahodit.

A to i přesto, že do toho vrazil už něco kolem sto tisíc. „Když lidé jako například Nikol Štíbrová (34) a jí podobná stvoření mají tu odvahu mě i ostatní skutečné osobnosti, které desítky let tvrdě pracují, veřejně zostuzovat a urážet, nemá smysl se o něco snažit,“ oznámil podnikavý Dejdar předčasný konec akce na svém Instagramu.

Ponižování mobilem

Nechápe, že někdo byl tak záludný, že zveřejnil jeho telefonní číslo, aby mu mohli všichni nadávat. Přitom jeho záměr byl původně spíš charitativní. Peníze měly být myšleny jako honoráře pro ty, kteří nemohou zpívat, natáčet a hrát. „Přísahám na svou vlastní čest, že jsem nikoho nepodvedl, a tím to pro mě končí,“ nahrál Dejdar poslední vyjádření.

Je jasné, že herec teď hořce lituje, že se vůbec do podnikání pouštěl. Ostatně to nebyl jeho první pokus o podnikání, kdy prodělal peníze, a tak by se možná na podobné aktivity měl jinak skvělý herec, moderátor a bavič pro příště vykašlat a držet se hesla: Ševče, drž se svého kopyta!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama