Chtěla by Mahulena Bočanová vážný vztah?

Změna by jí prospěla

Mahulena Bočanová.

Pro nový vzhled se rozhodla moderátorka MAHULENA BOČANOVÁ (49) a nechala si ostříhat ofinu. Na své hlavě už měla v minulosti ledacos, ale radikální změnu účesu zvolí vždy jen v případě, že nějaká velká změna probíhá i v jejím osobním životě.

Že by za tím byl snad nový přítel? Od té doby, co se rozešla s exotickým tanečníkem JONESEM (26), je sama a podle zdroje z jejího okolí ani neměla moc příležitostí někoho potkat, přestože po lásce toužila.

Pracovní povinnosti a péče o dceru MÁRINKU (14), která bojuje s mozkovou dysfunkcí, a tak musí být pod neustálým dohledem maminky, jí zaměstnávají natolik, že jde společenský život momentálně stranou. „Není v tom žádný muž, ale nová televizní role,“ prozrazuje Mahulena, které ofina prý vždy naroste jen na natáčení.

Možná by ale mohla navštívit kadeřníka a opravdu projít nějakou změnou, možná by se pak cítila lépe a přitahovala by větší pozornost opačného pohlaví.

Také vás může zajímat ...
Bočanová ukázala novou ofinu na komickém snímku.
Bočanová ukázala novou ofinu na komickém snímku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...