Chtěla svést zadaného herce?

Zpěvačce Michaele Noskové (37) se poštěstilo i v hereckém světě a objevila se v seriálu Modrý kód. Její role ale nebyla zrovna pozitivní, protože si zahrála ženu nacházející se na okraji společnosti, která často mluví dost vulgárně.

Ostrá slova měla vytasit na kolegu Sašu Rašilova (47), ale nastal problém. Michaela se před ním totiž ohromně styděla.

Také vás může zajímat ...

Neměl o ni zájem

Nosková na adresu Rašilova pěje jen samou chválu a bere ho jako uznávaného herce. „Neznali jsme se předtím a pro mě je to pan herec, takže to byl trochu stres,“ přiznala sama herečka.

Ve skutečnosti po něm ale měla pokukovat už v zákulisí. Nejspíš se jí Saša tak trochu líbí. A není divu, na ženský obdiv si Rašilov nemůže stěžovat. Proslýchá se však, že Nosková se měla snažit svého kolegu svést.

Místo úspěchu se dočkala odmítnutí

Ten jí ale pravděpodobně odmítl, protože má těhotnou manželku a děti. To by vysvětlovalo, proč se před ním teď Michaela stydí ukázat.

Nosková na muže štěstí nikdy moc neměla a možná chtěla konečně prolomit ledy, když se jí někdo tak moc zalíbil. Tentokrát to bohužel nevyšlo, tak snad příště.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...