Chybí jí Jágrovy peníze?

Být spojená se slavným hokejistou má nepochybně své jisté výhody. Své o tom pravděpodobně ví i bývalá přítelkyně hokejové jedničky Jaromíra Jágra (47), Veronika Kopřivová (28). Tu na jejích sociálních sítích sledují desetitisíce lidí, a to především díky jejímu slavnému ex.

Během vztahu s Jágrem si vybudovala e-shop, kde prodává oblečení vlastní značky. Zákaznice si získala především díky popularitě, kterou měla díky hokejistovi. Ten oznámil rozchod loni v červnu. Jejich vztah byl nejspíš u konce mnohem dřív. Jenomže Veronika tušila, že bez něj obchody nepůjdou a měla pravdu. Proto oznámení zdržovala, jak to jen šlo.

Také vás může zajímat ...

Přizpůsobí se mu

Dřív si Veronika ráda vyhazovala z kopýtka, ukazovala drahé oblečení, cestovala a byla ubytovaná v luxusních hotelích. Bez Jágrových peněz už je tohle všechno minulostí. Nový partner Mirek Dubovický (28) jí asi není schopen takový luxus zařídit. A tak se začalo proslýchat, že měla Kopřivová Jágra opakovaně kontaktovat s pozváním na večeři.

Jágrovi nevadí, že si z něj ženy dělají továrnu na peníze

Chce ho snad zpátky? Kráska jistě ví, jak si jeho srdce získat. Jejich vztah ztroskotal na tom, že měl Jágr v hlavě spíš hokej, než svou partnerku. To už ale Veronice nevadí. Chce být zabezpečená.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...