Chystá se Freimanová úplně obětovat pro svého manžela? Mění se k nepoznání

Rozhodla se udělat za životem jednu velkou tlustou čáru. Může za to žárlivost jejího muže Vladimíra?

Oblíbená herečka, známá třeba ze seriálu Vyprávěj, Veronika Freimanová (62), se rozhodla pro razantní změnu! Nejen, že prý chce skončit s herectvím, ale ještě zásadně mění svou image. Je za tím jen nový postoj k životu, anebo spíš ještě někdo třetí? Je snad na obzoru nějaký nový milenec?

Rozhodla se říct dost a skoncovat prozatím alespoň s divadlem. A to hned se třemi divadelními rolemi v Divadle Bez zábradlí najednou. Co ale opravdu stojí za takovým zlomem? Má snad nestárnoucí herečka Veronika Freimanová (62) peněz dost a další představení jí za tu trochu dřiny nestojí?

Také vás může zajímat ...

Nebo se po špatné zkušenosti z prvního manželství s Jaroslavem Brabcem (59) rozhodla raději sekat latinu a skákat tak, jak její současný muž Vladimír Bouček (58) píská? Loňský rok byl pro ni totiž hodně náročný.

I letos točí nejen pokračování populárního seriálu Doktor Martin s názvem Strážmistr Topinka, ale zvládla i epizodní roli v krimiseriálu Specialisté a natočila film Metanol, který bude mít premiéru teď na jaře.

Opustí snad Veronika svoje fanoušky natrvalo?

Konečně je babičkou! Je tohle důvod konce?

Nechce už prožít to, co kdysi

Možná stojí za jejím rozhodnutím traumatizující zkušenost, kterou prožila s prvním manželem Jaroslavem Brabcem. „Teď už vím, že to, co jsem léta prožívala, nebylo manželství. Každopádně ne dobrý vztah. Musela jsem se tím prokousat,“ vzpomíná se slzami v očích herečka. Jenže po čase stejně neodolala a dala další šanci jinému chlapovi, se kterým se znala tři roky.

Potkali se při hudebním programu v Písku, kam se jí paradoxně nejprve vůbec nechtělo. Teď už jsou s Vladimírem pět let a Veronika – zdá se – opět dělá tlustou čáru za svým dosavadním životem. Začíná to skoro vypadat, že za jejím rozhodnutím stojí manželova žárlivost.

Bojí se snad, aby se nepřihodilo to samé jako s Vladimírem, i s nějakým dalším mužem, kterých se kolem Veroniky motá habaděj?

Herečka teď šla opravdu do sebe a její starší dcera Tereza (26), ji v takovém chování podporuje.

Obětuje svůj čas rodině?

Veronika se navíc stala babičkou. První vnouče jí nevěnoval opět nikdo jiný než dcera Tereza. Ta má miminko s expartnerem modelky Agáty Prachařové (32) Markem Šíšou. Chce být snad Veronika dokonalou babičkou? Proto ale ještě nemusí pověsit svou hereckou kariéru na hřebík.

Je pravda, že neustálé pendlování mezi Prahou a milovaným Pískem, odkud pochází i její manžel a kde měli v létě roku 2013 svatbu, ji trochu vyčerpává, ale těžko takové cesty jen tak ustanou. A co teprve až se pro rodinu rozhodne i mladší dcera z prvního manželství Markéta (19)? Odstaví potom na vedlejší kolej i Vladimíra, aby se mohla naplno věnovat vnoučatům?

S manželem spolu přitom podle jejích vlastních slov rádi rádi hodně společných chvil a nejvíce si prý vzájemně odpočinou sami někde daleko a v soukromí.

Jak chce právě tohle Veronika skloubit dohromady?

Sexy kočka i po šedesátce

Ačkoli má tmavovlasá herečka už dva roky po šedesátce, nepřestává o sebe dbát. Právě naopak. Pravdou je, že jí nikdo nehádá právě tolik, kolik má napsáno v rodném listě. Drží si stále perfektní postavu, zdravě jí a aspoň jednou týdně cvičí. Doteď se mohla vymlouvat, že to dělá proto, aby před televizními obrazovkami nebo diváky v hledišti vypadala k světu.

Momentálně se ale jen tak na něco nevymluví. Pokud bude v takovém přístupu pokračovat, může se to zdát jejímu trpělivému protějšku podezřelé.

Kdoví, jak tohle všechno nakonec ve výsledku dopadne.

Vzbuzuje v něm falešné obavy?

Otázkou ale zůstává, jestli se Vladimír bojí, že si jeho žena někoho najde, a proto ji začal pomalu ale jistě stahovat z profesního prostředí, které tolik miluje a naplňuje ji.

Veronika teď, jak to vypadá, bude muset mít pořádně oči otevřené, aby v něm nevzbudila falešné domněnky o nějakém novém milenci, nebo aby dokonce něco veřejně neprosáklo… Je její náhlá změna image a její styl sexy oblékání snad známkou stávající či blížíce se nevěry? Nebo jen chce Veronika prostě vypadat skvěle ve společnosti a cítit se dobře?

To ukáže až čas…

Zvládne Veronika tak lehce opustit dosavadní smysl svého života?

Rozhodnout se pro totální konec kariéry je jedna věc, ale vydržet takovou životní změnu a odříkání něčeho, na co je člověk celý život zvyklý, je věc druhá. Veronika by nebyla první ani poslední, kdo se třeba za několik měsíců bude s prosíkem vracet na divadelní prkna. Ať už za tím budou chybějící peníze, touha po obdivu, na kterou jsou všechny herečky i herci skutečně zvyklí, či ubíjející nuda.

Své o tom ví například i její kolegyně, zpěvačka Marie Rottrová (76), nebo další z celebrit Marta Kubišová (75). Jak dlouho jí to tedy skutečně vydrží? To je zatím ve hvězdách. Přibývající ratolesti do rodiny ji sice na chvíli zaměstnají, ale oproti svým kolegyním ještě není v takovém věku, kdy by se musela stahovat do ústraní.

A čím déle bude otálet, tím hůře se jí bude na slavná prkna zase vracet. Zvážila oblíbená herečka i tuhle variantu?

To si budete muset asi nechat ještě několik týdnů nebo možná i měsíců počkat…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...