Chystá se Gabriela Evě zničit rozjetou kariéru?

Objevila se nečekaná konkurence.

Gabriela Koukalová (31) se ještě ani nestihla rozkoukat na pozici moderátorky a už se údajně stala trnem v oku služebně starší kolegyni Evě Perkausové (26). Podle některých by se totiž mohlo brzy stát, že Evu bývalá sportovkyně sesadí z trůnu!

Také vás může zajímat ...

Je to sotva pár týdnů, co se Eva Perkausová (26) vrátila na post moderátorky hlavních zpráv a už se podle různých spekulací musí bát o místo. Jako kometa totiž na obrazovky vtrhla Gabriela Koukalová (31), která je novou tváří společenského magazínu Showtime.

To však pro bývalou olympioničku a mistrni světa v biatlonu může být jen odrazový můstek na daleko prestižnější místo, které má teď momentálně Eva. Podle znalců oboru na to rozhodně má!

Gabriela je prý zázrak!

Svoje nadšení z Gábiny neskrývá ani jindy velmi přísná hlasová lektorka Jana Postlerová (77). „Skočila do vody a vyplavala. A to úžasně! Pro mě je naprostý zázrak.

Objevila v sobě moderátorský talent a je zajímavé, že nejenže hezky mluví, ale dostala ze sebe takový krásný empatický výraz vůči lidem,“ rozplývá se Postlerová, která učí veřejné vystupování nejen celebrity, ale třeba i vrcholné politiky. Když ale před pěti ve stejném pořadu začínala Perkausová, rozhodně z ní tak unesená nebyla!

Tehdy o ní prohlásila, že se sice snaží, ale bude jí trvat, než bude dobrá, protože nemá základy ani vzdělaní. Zajímavé je, že Koukalové nebylo potřeba vytýkat nic, přestože startovní pozici měla možná ještě těžší. Perkausová totiž před příchodem na Primu k televizní práci aspoň přičichla. A i tak je rusovlasá bývalá sportovkyně podle ní lepší.

Stojí peníze za hádky?

Je tedy pravděpodobné, že hvězda Koukalové bude dál strmě stoupat a za chvíli jí možná bude Showtime malý. Jenže posunout se by znamenala nahradit někoho právě ve zprávách. A tam by jasným kandidátem byla nejspíš Perkausová.

Sama o sobě totiž pochybovala natolik, že se na jaře, poté, co se Prima spojila se světovou značkou CNN, moderování zpráv sama vzdala, když si nebyla jistá, jestli na takovou práci má. Televize jí ale dosud věří a povolala jí zpět. Kdo ví, jak to ale dopadne, pokud se Gábina opravdu tak osvědčí.

Mohlo by se pak snadno stát, že dojde k výměně. V televizním prostředí totiž záleží především na vůli diváka. A pokud je dostane Koukalová na svou stranu, její kariéře nebude stát nic v cestě.

Tohle Jistě je, že dobré atmosféře v zákulisí televize neprospívá. O Perkausové se navíc říká, že umí být tvrdý soupeř a za svým cílem si jde tvrdě. Nejspíš se tak schyluje k pořádné dívčí válce, jejíž vítězka se bude hřát ve světlech reflektorů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama