Chystá se ji miláček opustit?

Složitým obdobím momentálně prochází herečka Dana Morávková (48). Ačkoli by se totiž mohlo zdát, že se jí daří vše, na co jen sáhne, opak má být pravdou. Údajně prý očekávala, že její kabelky půjdou více na odbyt a jako herečka bude jednou z nejžádanějších u nás.

Jenže ženské doplňky, které sama navrhuje, jsou údajně pro většinu žen cenově nedostupné a navíc je nepřitahuje ani jejich design. Právě z toho má být Dana nejvíc zklamaná a často si má kvůli tomu stěžovat i svému manželovi Petrovi Maláskovi (55).

Také vás může zajímat ...
Myslela si, že kabelky půjdou víc na odbyt.

Ten sice svou ženu vždy ochotně vyslechne, ale byl by prý rád, kdyby se občas bavili i o něčem jiném než jen o práci. I proto se raději zdržuje mimo domov, jelikož už toho má mít plné zuby. Dokonce prý zvažuje i delší zahraniční cestu, věří totiž, že pár týdnů odloučení by jejich vztahu jen a jen prospělo.

Hlavně proto, že má být u nich doma dusno a často se prý schyluje i ke zbytečným hádkám, které přitom ani jeden z nich nemají rádi. Uvidí se, jestli tak jejich vztah krachne

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...