Chystá se na plastiku prsou?

Oblíbená zpěvačka Monika Absolonová (42) si své rodiny náležitě užívá, vždy totiž bylo jejím snem, že bude několikanásobnou matkou. Není to ale to jediné, co se jí v poslední době splnilo. Na sociálních sítích totiž přiznala, že celý život toužila po velkých ňadrech.

A i v tomto ohledu k ní byl osud milosrdný a díky druhému těhotenství se jí skutečně zvětšila. I když ale přesně po tom dlouho toužila, začíná si postupně uvědomovat, že vlastně nebylo moc o co stát. Přiznala totiž, že jí velikost výstřihu dělá obrovské problémy.

Také vás může zajímat ...

„Až dokojím, už je nechci, stydím se, páč to nejde zamaskovat,“ postěžovala si a pravděpodobně už tak přemýšlí o tom, že v budoucnu podstoupí plastickou operaci a nechá si prsa vymodelovat přesně podle svých představ.

Co na to ale řekne její přítel Tomáš Horna (38). Většina mužů přece přesně po takových touží

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...