Chystá se odejít do důchodu?

Hvězda Ordinace v růžové zahradě 2, Jana Paulová (65), se letos poprvé rozpovídala o svých plánech do budoucna.

Vzhledem k tomu, že v únoru oslavila už pětašedesáté narozeniny, došlo jí, že bude mít nárok na starobní důchod. Fanoušky úvahou na toto téma trochu vyděsila, vždyť nejenže na svůj věk vůbec nevypadá, navíc se zdá, že má nějaký tajný nevyčerpatelný zdroj energie.

Také vás může zajímat ...

Paulová totiž neustále hýří dobrou náladou a rozdává úsměvy na všechny strany. I ona ale mívá slabší chvilky. Během nich sní o důchodu, který by trávila na nějakém ostrově a odpočívala. Chystá se ale opravdu skončit v Ordinaci?

A pověsí herectví na hřebík? Nic takového, ještě nějaký čas prý bude muset zůstat jen u snů. Brání jí v tom zejména peníze, kterých má herečka zřejmě teď poskrovnu s ohledem na zákazy kolem koronaviru.

„Protože nejsem hollywoodská herečka, ale česká, budu pěkně pracovat, dokud o to bude mít někdo zájem,“ vysvětlila Paulová, jak se k odchodu do důchodu staví. Byla by to prý navíc teď hloupost. Vždyť Ordinace je zlatý důl. A manžel je taky bez práce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama