Chystá se odejít od partnera

Nabitý pracovní program má v poslední době Michaela Badinková (40). Oblíbená herečka dokonce bude zanedlouho natáčet i v zahraničí v seriálu Sestřičky, což bude mít dopad i na celou její rodinu včetně partnera Jana Teplého (42).

Také vás může zajímat ...

Sice Badinková plánuje pendlovat mezi Bratislavou a Prahou, ale samozřejmě toho času na své nejbližší nebude mít tolik, kolik by chtěla, ještě k tomu, když stále hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Podobně náročné chvíle bývají často ve vztazích počátkem krizí. U Jana s Michaelou se dlouhodobě spekuluje o tom, proč se ještě nevzali, ač jsou spolu dlouhá léta. Možná právě tyto chvíle odloučení je nakonec o to více spojí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...