Chystá se pod kudlu

Život herečky Miluše Bittnerové (42) je stejný, jako kterékoliv jiné maminky. Jediný rozdíl je v tom, že blonďatá sexbomba je více na očích.

Starosti má ale totožné. A to nejen, když jde o péči o její dcerku Betynku (1), která se právě začíná stavět na vlastní nohy a dělat své první krůčky. Milušku jako tisíce jiných žen trápí její vzhled. Vždycky byla holka „krev a mlíko“, po porodu ale ještě nebyla schopná dostat se zpět do formy.

Také vás může zajímat ...
Obdařený hrudník jí vždy záviděla spousta žen.

Místo, aby se tím ale užírala, ví, že je to normální a bere to s nadhledem. A už má i plán, jak to vyřešit. „Mám po porodu diastázu (rozestouplé břišní svaly – pozn. red.), takže mám speciální cviky, aby se to zlepšilo.

Měla bych cvičit i ve fitku, ale s tím kolenem, co jsem si v 8. měsíci poranila, to úplně dobře nejde. Je mi jasné, že mně pomůže už jen plastický chirurg. Vezmu to odshora dolů, prsa i břicho,“ říká s humorem sobě vlastním.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...