Chystá se skončit s herectvím?

Velké změny ve svém životě plánuje hvězda seriálu Ulice Vanda Hybnerová (51). Nejenom, že do budoucna zvažuje, že se stane klaunem a bude cestovat se světově proslulým Slavou Poluninem (70), ale nyní se snaží prosadit i coby režisérka.

Společně se svými kamarádkami Jitkou Sedláčkovou (59), Kateřinou Kairou Hrachovcovou (45) a Dášou Zázvůrkovou (39) už dvě sezóny září v divadelní hře Můžem i s mužem a není tak divu, že ji chce dostat i na filmové plátno.

Také vás může zajímat ...
Divadelní hru chce přenést na filmové plátno

Vanda se tak stane jednou z mála hereček, které jsou zároveň i filmovými režisérkami. „Za svou hereckou kariéru jsem pochopila, že komedie je sice jedním z nejnáročnějších žánrů, ale zároveň nejmilovanějším,“ tuší Hybnerová, že stojí před velkou výzvou. Pokud vše dobře půjde, tak by premiéra filmu Můžem s mužem měla spatřit světlo světa 11.

března 2021.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...