Chystá se skončit v posteli s dalším vlivným mužem?

Za svou úspěšnou kariérou dokáže jít pořádně tvrdě a nebojí se při tom ničeho.

Už více než tři roky chodí Eva Perkausová (26) s podnikatelem Ivanem Heckem (37). Sice říká, že je s ním spokojená, ale možná nemluví úplně pravdu. Proč reálně hrozí, že brzy skončí v náruči někoho úplně jiného?

Opravdu je ale moderátorka zpravodajství na Primě Eva Perkausová (26) ve vztahu se svalovcem Ivanem Heckem (37) tolik spokojená, že by ho nevyměnila za nic na světě? Blonďatá kráska se sice snaží působit, že je v jejím osobním životě vše v pořádku, ovšem je tu mnoho indicií, které naznačují pravý opak.

Také vás může zajímat ...

Má kolem sebe velkou konkurenci

Především pak kariérní život Evy se nevyvíjí směrem, kterým by asi chtěla. Sice se vrátila ze ShowTimu do hlavního zpravodajství, což ji potěšilo, už méně ale asi to, kdo ji v pořadu o showbyznysu nahradil.

Především Gabriela Koukalová (31) je mezi televizními diváky čím dál oblíbenější, mezi pánským pokolením pak o to víc, že nedávno nafotila odvážné snímky pro pánský časopis.

A když se k tomu připočte, že i její verbální projev nepostrádá na kvalitě, je tu pro Perkausovou velká konkurence. Nehledě na to, že během moderování zpráv nemá takovou možnost ukázat svou atraktivní postavu. „Je mi líto, že jsem se musela rozloučit s tolika krásnými šaty, které jsem měla ráda.

Jsou to modely upravované přímo mně na míru a cítila jsem se v nich skvěle,“neskrývá šestadvacetiletá atraktivní dáma. Reálně tak hrozí, že pokud kvalitní práci bude odvádět Gabriela dlouhodobě, klidně se může stát, že Evu v hlavním zpravodajství nahradí. A to už by pro Perkausovou byla asi pořádná rána.

Cestičku za štěstím si sama neušlapala

Bohužel jí v tomto ohledu patrně její partner moc nepomůže. Sice jí jistě skládá komplimenty a doma ji chválí za to, jak je krásná, ale to jí k tomu, aby si udržela lukrativní místo v televizi a také pověst sexbomby mezi televizními diváky, příliš nepomůže.

A kdoví, třeba se tak v Evě probudí chtíč si místo v televizi pojistit a konkurenci odstavit. Už v minulosti Perkausová ukázala, že když jde o kariérní posun, nemá příliš velké zábrany.

Kdo další skončí v její posteli?

Vrabci na střeše si už dlouho cvrlikají, že nebýt movitého a vlivného podnikatele Antonína Charouze (66), do televize by se nikdy nedostala. A kdoví, třeba se Eva opět budu muset v dohledné době uchýlit k tomu, že se spojí s někým, kdo jí v kariéře pomůže.

Tomu trochu nasvědčuje i jistá opatrnost, která je z chování Perkausové ve vztahu patrná. Sice se netají tím, že s Ivanem tráví opravdu hodně času, ale že by po skoro čtyřech letech plánovali ve vztahu nějaký posun, to rozhodně ne.

Zasnoubení, nebo snad dokonce plány na založení rodiny působí zatím jako hudba hodně vzdálené budoucnosti, a třeba to má svůj důvod. Eva si možná nechává pootevřená dvířka, aby ze vztahu mohla v případě, že se objeví někdo perspektivnější, odejít. A možná tato varianta už není daleko.

Pomalu se z ní stává „bydlenka“

Nejenže má v práci největší konkurenci za poslední roky, ale ještě k tomu všemu si začínají její příznivci všímat, že se jejich oblíbená sexbomba pomalu proměňuje v ženu v domácnosti. A ačkoli to bezesporu kvituje její partner, možná se to začne Evě postupem času zajídat.

Poslední roky byla zvyklá na prvotřídní luxus a servis. Toho se jí sice stále dostává, ovšem už jen z části. Pokud by se tak v jejím blízkém okolí objevil někdo, u koho by zjistila, že má zajímavé kontakty a tučnější konto, možná by dlouho neváhala a rozhodla by se, že svého Ivana vymění.

Vždyť v minulosti naznačila, že se mužům, jako je její současný partner, dříve vyhýbala. „Ivan působí jako prototyp drsňáka a já jsem se těchto typů snažila trochu vyvarovat,“ prozradila krásná moderátorka. Ivan tak možná není tím pravým „panem Božským“ a kdoví, možná, že na Evu Perkausovou čeká v blízké budoucnosti někdo úplně jiný.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama