Chystá se spolčit s manželovou ex?

LINDU RYBOVOU (44) všichni obviňovali z toho, že tehdy ještě ženatého DAVIDA PRACHAŘE (61) odvedla od fungující rodiny. Linda ale nyní veškerou vinu hází na Davida. Proč?

Když se herec ze seriálu Slunečná David Prachař (61) dal před lety dohromady s herečkou Lindou Rybovou (44), byl z toho pořádný poprask. V té době byl totiž ještě stále ženatý s herečkou Danou Batulkovou (62), která se shodou okolností také objevuje v seriálu Slunečná.

Také vás může zajímat ...

Tehdy David opustil nejen ji, ale také jejich děti Jakuba (36) a Marianu (26). Od té doby je Rybová u Prachařů nenáviděná a na jméno jí nemohou přijít jak Batulková, tak ani její děti.

Lindu to dlouhá léta netrápilo, ale v poslední době se začala chovat jinak. Jako kdyby ji začalo tížit svědomí. Když s Davidem začínala, spousta lidí ji měla za mrchu, která odvedla otce od dětí a od rodiny.

I když se tvářila chladně jako led, uvnitř ji to pochopitelně bolelo a trápilo. Všichni jejich vztahu dávali velmi malé naděje a vlastně herečce přáli i brzký rozchod.

Vinu hází na manžela?

Když ale přišla svatba a poté děti, všem nejspíš spadla brada. Linda se začala chovat jako vzorná matka a manželka a většinu svých nepřátel se jí podařilo dostat na svoji stranu.

Ale ne všichni zapomněli na to, jak se v minulosti zachovala. Možná proto se rozhodla tak trochu očistit své jméno. V rozhovoru pronesla, že Davida nehledala, v té době vlastně ani neměla zájem o žádného partnera, ale prostě se to stalo.

Záhy dodala, že to měl být spíš David, který jí projevoval sympatie. Nejspíš se snaží hodit všechnu špínu na něj v naději, že jí to nad hlavou vykouzlí svatozář. Skutečně to ale zabere?

Nemohly se vystát

Na někoho možná, ale pravděpodobně ne na její největší sokyni Batulkovou. Od nepříjemného incidentu už sice uběhla pěkná řádka let, ale zhrzená žena nikdy nezapomene na to, že byla podvedena.

A stejně to má očividně i Dana, která Lindě dodnes nemůže přijít na jméno. „Nemám důvod s ní mít jakýkoli vztah,“ pronesla tehdy naštvaná Batulková, která Rybové před lety dokonce vlepila facku v šatně, když se dozvěděla, že je milenkou jejího manžela.

Poté spolu herečky hrály v seriálu Cesty domů, kde se jim musel hodně přizpůsobit scénář. Nechtěly se totiž potkat na scéně ani mimo ni. Teď se ale Linda chová, jako kdyby s Danou chtěla po letech uzavřít mír.

Chce ji mít pod kontrolou?

Skutečně jde ale Lindě jen o to, uvést věci na pravou míru? O své největší rivalce má v posledních dnech mluvit celkem hezky a sám Prachař se tomu má někdy až divit.

Dřív by totiž žádnou chválu na adresu jeho exmanželky nepronesla. Její chování má však mít postranní úmysly. Rybová moc dobře ví, že teď, když Dana hraje v seriálu s Davidem, je jednoznačně navkoni.

Spekulovalo se, že Rybová má na Batulkovou žárlit, a dokonce si údajně nepřála, aby Prachař v natáčení Slunečné pokračoval. Dana ale není jistě jedinou její obavou.

Linda se totiž doslechla, že její muž fl irtuje s mnoha svými kolegyněmi, a to ji zvedlo ze židle. Rozhodla se celé situaci přijít na kloub a pomoc Dany by jí paradoxně přišla vhod.

Chce mít muže jen pro sebe

Na Davida asi její žárlivé scény nezabírají, a dokonce to vypadá, že už je raději přestal úplně řešit. To muselo Rybovou naštvat ještě víc, a tak se rozhodla vzít věci do vlastních rukou.

S Batulkovou se údajně chce spřátelit a zakopat válečnou sekyru. Když totiž budou kamarádky, bude mít větší přehled o tom, jak vlastně probíhá natáčení Slunečné.

Dalo by se říct, že by byla o dost klidnější. Takhle totiž Linda neví, jestli jí náhodou Dana nedělá za zády naschvály nebo jestli se o Davida až příliš nezajímá. Rybová se pustila do opravdu nelehkého boje.

Čeká ji těžký úkol

Batulková s ní totiž nechce mít nic společného a pravděpodobnost, že se to po letech změní, je velmi mizivá. Dana na křivdu, kterou utrpěla, nejspíš nikdy nezapomene a nejlepší kamarádky z nich asi nikdy nebudou.

Linda se ale zřejmě chystá to i přesto zkusit. Získá tím klid na duši a také ze svého života vyškrtne zbytečnou nenávist. Uvidíme, jak herečce její plán vyjde.

Jestli na svého milovaného manžela skutečně vyhrabe nějaké nekalosti a potvrdí se tak, že se na natáčeních nechová jako ženatý muž, mohlo by ji to stát manželství. Někdy je lepší nic nevědět.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...