Chystá se utéct do zahraničí

V Čechách je sice herečka Anežka Rusevová (33) dlouhodobě spokojená, ovšem velmi blízko má i k sousednímu Německu. A to nejen proto, že si tam v minulosti našla chlapce, ale i proto, že se jí líbí Berlín.

Také vás může zajímat ...

„Když už bych se někam stěhovala, tak asi právě tam,“ prozradila hvězda seriálu Ulice s tím, že jí město, kde byla v minulosti za studií na výměnném pobytu, chybí. Snaží se dokonce najít si v Berlíně práci, jen aby se tam mohla vrátit.

Hrozí snad, že pokud se jí to podaří, sekne s Ulicí a v Německu zůstane? Jelikož říká, že tam má i mnoho přátel, za kterými se ráda vrací, je to možné..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...