Chytají hvězdné manýry!

Dělají se vzácnými, nebo jen své fanoušky ignorují?

Vypadají jako pohodová parta kolegů. Je to tak i ve skutečnosti?

Že je Slunečná fenomén. A tak je jasné, že jeho hlavní hrdinové nemají o fanoušky nouzi. Jenže někteří své povinnosti ohledně seriálu poněkud zanedbávají. Jejich věrní fanoušci na ně pak mnohdy marně čekají.

Napřed prý Eva Burešová (26) a Marek Lambora (25) vypustili běh ve Stromovce, na který kvůli nim dorazili lidé z celé republiky, a potom si ani nenašli čas na prázdninová setkání organizovaná Primou.

Také vás může zajímat ...

Jediný, kdo z ústřední trojice svědomitě plní všechny požadavky, je „zlá sestra“ – Sylva, Barbora Jánová (31), která své fanoušky nezklame nikdy.

Je pak celkem nefér, že když Lambora s Burešovou na takovouto akci konečně dorazí, strhnou na sebe veškerou pozornost a jsou za třešničku na dortu. Šílenství fanoušků, když se konečně objevili, bylo tak bouřlivé, že je musel chránit bodyguard.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...